נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: 050-5536181      facebooklogo

פנסיון

יוצאים לחופש? גם לכלב שלכם מגיע נופש!

פנסיון הכלבים שוכן במרכז הכלבני דוגלנד, הממוקם במושב שילת אשר בחבל מודיעין. המרכז ממוקם באזור המשתלות צמוד למשתלת ניירובי ומוקף ירק וצמחיה. המקום בנוי על עקרונות הגישה הירוקה. בתוך המבנה עצי פרי וצמחיה, ובנוסף מוקמת חצר אילוף וחצר משחק לכלבים.

הפנסיון מיועד לכלבים בלבד, והגישה השולטת בו היא כי יש להעניק לכל כלב יחס אישי. בעל הפנסיון, רוני הלר, הינו המטפל בפועל והמפקח על כל הנעשה במקום. לרוני ניסיון של עשרות שנים בעולם הכלבנות, והוא דובר השפה הכלבית ובעל ידע נרחב בתחום הגידול והטיפול בבעלי חיים אלו. אנחנו בפנסיון מתחייבים לעשות הכול על מנת שכלבכם יאהב את השהייה בפנסיון וייהנה מחברת כלבים נוספים שעימם יועסק בהפעלות ובמשחקים קבוצתיים. אנו מקפידים על ארוחה דשנה וטעימה לכל כלב, על ליטופים וחיבוקים, וכמובן טיולים אישיים בחיק הטבע. כל אורחינו נהנים מיחס אישי ואוהב המגיע ממקום של כבוד לכל כלב.

עובדה ידועה היא כי כלבים צריכים חברה של כלבים נוספים, ולכן אנו עושים כל שביכולתנו על מנת להתאים להם את החברה הנכונה ביותר. חלוקת הכלבים בחדרים הינה לפי גיל הכלב, גודלו, רמת האנרגיה, שהייה לטווח ארוך או קצר והכול כדי להגיע להנאה מקסימאלית של הכלב.

מבנה הפנסיון תוכנן ונבנה בצורה מודרנית, כך שהחדרים גדולים מאוד (כ- 40 מ"ר) ולכל חדר ישנה חצר פרטית מקורה שהינה חופשית ונגישה 24 שעות ביממה. בצורה זו, כלבכם יכול לבחור אם לצאת לחצר או להישאר בחדר כאוות נפשו. הפנסיון עובר שטיפה וחיטוי על בסיס יומיומי על מנת למנוע הידבקות בפרעושים ובקרציות או בחיידקים שונים.

המרכז הכלבני כולו נמצא תחת פיקוח וטרינרי צמוד של ד"ר חיליק מרום, בעל רשת מרפאות וט-חולים וששמו הולך לפניו בתחום הרפואה הווטרינרית. הקבלה לפנסיון מותנית בהצגת פנקס חיסונים מסודר – חיסון משושה וכלבת מהשנה האחרונה, תלוע מחצי השנה האחרונה וכן טיפול נגד פרעושים וקרציות. צוות הפנסיון ממליץ על חיסון כנגד תולעת הפארק וחיסון נגד שעלת המכלאות, עם זאת אנו לא מתנים בחיסונים אלו את הקבלה לפנסיון. במידת הצורך, יש לחסן את הכלב כעשרה ימים לפני הבאתו לפנסיון.

במרכז הכלבני ישנה אפשרות של פנסיון בתנאי השגחה רפואית (אשפוז) ונתינה של תרופות על פי הוראת הווטרינר המטפל. בנוסף,ישנה אפשרות של בית אבות לטווח ארוך – שירות המיועד לכלבים מבוגרים שאינם שולטים בצרכים שלהם או שאינם מתפקדים כבעבר והגיל עשה את שלו עבורם.
אנו מתחייבים לטפל בהם במסירות ולהעניק להם חיים טובים ומאושרים גם בימים האחרונים לחייהם.

הפנסיון מאובטח ומצולם 24 שעות ביממה ומחובר למוקד אבטחה שצופה על המקום באופן תמידי. כמו כן, מערכת המצלמות מחוברת לטלפונים סלולאריים, למחשבים ולטלוויזיות בבית של בעלי המקום כדי שיוכלו להיות מעודכנים במתרחש בכל רגע נתון.

צוות הפנסיון ישמח לענות על דרישות נוספות מצד בעלי הכלב.

איך בוחרים פנסיון?

  1. אסור להתעצל! חשוב לנסוע ולראות את הפנסיון, ולא להתפתות להסעות ולקיצורי דרך.
  2. פנסיון ביתי זה נחמד ויפה, אך האם הוא מקצועי? כמה שעות ביום נמצא בעל "הפנסיון" המפקח על הכלבים? האם ירגיש במצוקה של הכלב? האם יש במקום פיקוח וטרינרי? האם יש הכשרה מקצועית למנהלי ועובדי המקום?
  3. דשא וגינה ירוקה זה יפה לבני האדם אך זהו בית גידול מובחר לטפילים (פרעושים וקרציות). חשוב לזכור שאחרי הכול הכלב רואה את העולם בשחור – לבן.

בנוסף, במרכז ניתן לקבל שירותי אילוף כלבים, שירותי מספרה,מסירה ומכירה של כלבים ומכירת ציוד לבעלי חיים.

 

https://www.youtube.com/watch?v=3Dt39pstDhk